Aktuality

Vydání průvodce po Srbsku

Na konec roku 2016 chystáme vydání historicky prvního průvodce po Srbsku v českém jazyce. Vydavatelem je Freytag-Berndt.

Charitativní autogramiáda 5.6.2014

Autoři knihy "Tak nám zabili Ferdinanda" Martin Ježek a Pavel Trojan se rozhodli svou autogramiádu ve čtvrtek 5.6.2014 od 16.30h v Reprezentační prodejně Českého rozhlasu na Vinohradské ulici v Praze proměnit v charitativní apel k široké veřejnosti: POMOZME BOSNĚ A HERCEGOVINĚ ZASAŽENÉ POVODNÍ!

Vyhlášena sbírka na pomoc BaH a Srbska zasaženými povodněmi!

Člověk v tísni: Vyhlásili jsme povodňovou sbírku pro Bosnu a Hercegovinu i Srbsko a na pomoc uvolnili milion korun

Setkání Sarajevo 1984 v Praze

Při příležitosti 30. výročí XIV. zimních olympijských her vás srdečně Zveme na vzpomínkový večer „Sarajevo 1984“, jehož součástí bude setkání s českými olympioniky a dokumentární film o ZOH.
Vstup zdarma, kvůli limitovanému počtu míst doporučujeme rezervaci na: embbh@iol.cz

27. 2. 2014 v 18.00 České Centrum Praha, Rytířská 31, Praha 1 

 

1. jihoslovanský mejdan na Rychtě

Jihoslovanský mejdan u příležitosti založení Jihoslovanské dětské knihovny (v Domu národnostních menšin) plný balkánských gastronomických specialit šéfkuchaře Ljubiši Vujiće z Daruvaru, živé muziky od kapely Džezvica, jugodiskotéky s DJ Dejanem, degustací slovinského a makedonského vína a hodnotných balkánských laskomin při slosování vstupenek. Baráčnická rychta v Praze, 20.2.2014 v 19.30h. Vstupné 99,- Kč, doporučuje se rezervace na info@dzezva.cz.

Zobrazit všechny aktuality